חניה אוטומטית

החניון האוטומטי שלנו הינו מבוסס משטחים, על גבי המשטחים משונעים הרכבים אופקית בתוך החניון. למערכת מספר תצורות ותכונות ייחודיות:

  •      ניתן לסובב מכוניות ע”ג המעלית
  •      מקומות החניה אינם מוגבלים לזוויות של 90 מעלות
  •      חדר קבלת הרכב יכול להיות בזווית משתנה
  •      המערכת כוללת מודל למידה ייחודי לפרופיל הלקוח
  •     יכולת לשלב חניות בגובה הקרקע
  •     יכולת לשלב טעינה חשמלית
  •     יכולת לקרוא למכונית דרך אפליקציה יעודית.

אם בעבר הכניסה לחנייה הייתה מלווה בשיחת חולין קצרה עם הבעלים של החניון ועם קבלת כרטיס חניה שאותו אתם צריכים לשמור (וכולנו יודעים מה קורה אם מאבדים את הכרטיס..) והיום פתרונות חניה מתקדמים וטכנולוגים הופכים את החיים שלכם ובעצם את החיים של כולנו להרבה יותר קלים ונגישים. לאחרונה לאור התפתחות תחום מתקני החניה אוטומטים, ניתן לחסוך לא רק זמן הדפסת כרטיס ותיעוד זמן החניה עם מצלמות, אלא תודות למערכת שמחנה את הרכבים במקום הנהגים, את זמן החניה כולו ואת אי הנוחות הנגרמת מכניסה למרתפי חניה עצמם. המערכת החדשה מבטיחה איכות חניה ושרות תוך מינימום השקעה של זמן ומאמצים מבחינת הנהג. חניונים אוטומטיים המבוססים על טכנולוגיות חניה רובוטית של חב’ פרנדלי פארקינג סיסטמס הינם הפתרון האולטימטיבי לפתרון צרכי חניה בגוש-דן הצפוף, הם משמשים מבנים משותפים למגורים ולעסקים באופן אופטימלי. המערכות הרובוטיות מתקבלות באהדה מיוחדת אצל נהגים שמעוניינים לשמור על הרכב שלהם במקום שמור ובטוח ואצל נשים שמעדיפות לא להסתובב במרתפי חניה במשך שעות היום והלילה.

מה הם שירותי חניה אוטומטית ומה חשיבותם

שירותי חניה אוטומטית הם שירותים שמאפשרים לכם להנות ממספר תכונות ולשפר את איכות החניה לנהגים:

  1. בטיחות – מאחר והנהגים לא נדרשים לנהוג בתוך החניון, שכן הרובוט מחנה את הרכב, הסכנה לתאונות מסכנות חיים או רכוש בתוך החניון יורדת באופן משמעותי. ואכן, מחקרי השוואה שנעשו במערכות חניה אוטומטית מראים ירידה משמעותית בכמות התאונות.
  2. ניצול אופטימלי של שטח החניון – החניון הרובוטי מנצל את כל שטח החניון בצורה המיטבית, אינו מחייב רמפות לתנועה בין מפלסית ובכך מאפשר להחנות יותר כלי רכב גם עם שטח החניון שלכם הוא קטן וצר.
  3. ניצול יכולת הלמידה של מערכת ממוחשבת – מאחר ולכולנו הרגלים מסוימים, למשל מבחינת שעות ההגעה והיציאה או צרכי חניה מיוחדים (חנייה עם מערכת טעינה חשמלית, חניה לרכב נכה וכו’), המערכת בנויה ללמוד את צרכי והרגלי הנהגים הקבועים וליישם בשטח פתרונות מותאמים ללקוח בודד. למשל אפשר לתכנן את זמן השליפה באופן אופטימלי ללו”ז הנהגים הקבועים.

חניון אוטומטי – כל מה שתמיד חלמתם, ומעבר לו – בזכות הקדמה הטכנולוגית

אם יש לכם שטח חניה ואתם רוצים לנצל אותו בצורה טובה יותר, אתם מוזמנים ללמוד איך ניתן לקחת את הפתרונות המתקדמים מתחום החניות האוטומטיות ולהפוך אותם לחלק משגרת חיים איכותית ובטוחה יותר. ברוב המקרים נדרש להשקיע בשדרוג התשתית הקיימת, יתכן ששווה לכם לקחת פרק זמן של שיפוץ כדי לספק ללקוחות שלכם שירותי חניה אוטומטית. ביחד איתנו, אנשי הצוות המיומנים של חברת פרנדלי פארקינג, נתכנן את החניון המושלם לצרכים שלכם שיאפשר לנצל את כל חלל החניון ולאפשר רווחיות שיא מידי יום ביומו.

פרוייקטים