חניה רובוטית

החניון הרובוטי מבוסס על שימוש ברובוט בעל יכולות ניווט ותנועה אוטונומיות (AGV) שמזיז כלי רכב בתוך החניון. מערכת חניה רובוטית זו כוללת את התכונות הבאות:
  • מקומות חניה יכולים להיות בזוויות משתנות
  • ניתן לתכנן חדר קבלה בכל זווית
  • כולל מודל למידה ייחודי לפרופיל הלקוח
  • מאפשר למספר כלים לעבוד באותו איזור
  • אופציה לשילוב טעינה חשמלית לרכב
  • יכולת לקרוא למכונית דרך אפליקציה יעודית.

חניה היא כנראה המוצר הנדרש ביותר בתקופת הפוסט קורונה לישראלים בערי המרכז. לאור החזרה לשיגרה ולאור כמות הרכבים שמציפים את הכבישים בכל יום, יותר ויותר מתחמים למסחר ומגורים מחפשים פתרונות למצוקת החניה הגדלה ובודקים פתרונות וטכנולוגיות שעשויים לשרת את הצרכים שלהם על הצד הטוב ביותר בטווח המיידי. ואכן, קיימים פתרונות טכנולוגים שמצליחים לייצר יותר חניות בפחות שטח, מה שמבטיח איכות דיור טובה, מותאמת לצרכים של משפחה ישראלית ממוצעת שמחזיקה לפחות שתי מכוניות.

חניון אוטומטי מבוסס על פתרון חניה רובוטית מבטיח זמינות של 24/7 באמצעות השקעה ראשונית משמעותית, שמטרתה לענות על מצוקת החניה ולהבטיח תנאי מגורים ומחייה טובים. אתם מוזמנים לפנות לעזרת אנשי הצוות המקצועיים של חברת פריינדלי פארקינג שישמחו ללמוד ולאפיין את אפשרויות החניה רובוטית הרלוונטיים לכם.

מה היא החשיבות של שירותי חניה רובוטית?

שירותי חניה רובוטית הם שירותים מותאמים, מבטיחים איכות חיים גבוה יותר ומאפשרים לכם לשדרג את חוויית החנייה:

  1. הפעלת החניה דרך אפליקציה מהנייד – אשר שולפת את הרכב (או מחנה אותו) ממקום ועד מקום החניה המיועד ללא מגע יד אדם. המשמעות היא חסכון גדול בזמן ושיפור ודאות שהחניה זמינה.
  2. חניית הרכב בהתאם להתנהגות הלקוח – המערכת הממוחשבת לומדת את התנהגות הלקוחות ומשפרת את שירות בהתאם. למשל במקרה של לקוח בשעה מוגדרת בבוקר, המערכת תחנה את הרכב באופן ששליפתו תיהיה אופטימלית לשעת השליפה.
  3. ניצול מקסימלי של שטח – ניתן לבנות חניונים גם בחללים שאינם מתאימים כלל לנהיגה ותמרון עצמאי. ניתן לחסום רכבים בשעות מסוימות ובכך לצמצם שטחי מעברים.

התאמה לכל מבנה ולכל סוג של פעילות

היתרון הגדול ביותר של מערכות חניה רובוטית הוא האפשרות להתאים את סוג המערכת לחלל ולצרכים של כל חניון. גם מבחינת היכולת להתאימה לרגולציה וגם מבחינת התכנון וההתאמה של המערכת לתכנון אדריכלי שיבטיח נוחות, בטיחות וחסכון בעלויות על ציר הזמן. אתם מוזמנים לפנות לצוות התכנון המקצועי שלנו, להתחיל לתכנן חניון שעונה על מגוון הצרכים שלכם. תכנון מושכל של מתקן חניה אוטומטי חייב להתאים לדרישות הרגולטור וגם לחוויית הלקוח. אנשי המקצוע של חברת פריינדלי פארקינג ישמחו ללוות אתכם שלב אחרי שלב עד למציאת הפתרון הנכון לכם.

פרוייקטים