חיפוש
פוסטים אחרונים
תכנון חניות

תכנון חניות

הגידול הצפוי באוכלוסייה הוביל לרכישת כלי רכב רבים וכתוצאה מכך לבעיות חניה. הגידול באוכלוסייה הוביל לפתרון של תכנון חניות נכון וכך הנהגים ימצאו את האפשרות

קרא עוד »

כיצד מטופלת בעיית החניה היום?

בשנים האחרונות ניתן לראות את הצפיפות ההולכת וגוברת בכבישים וישראל זוכה בכבוד של מדינה צפופה בכבישים. פתרונות חניה שונים נועדו להקל על הצפיפות בכבישים- כל הפרטים בכתבה הבאה.

פתרונות חניה

בשנים האחרונות ניתן לראות את הצפיפות ההולכת וגוברת בכבישים וישראל זוכה בכבוד של מדינה צפופה בכבישים. פתרונות חניה שונים נועדו להקל על הצפיפות בכבישים. בעיות החניה היום מטופלות בצורה סטנדרטית באמצעות בניה של חניונים בערים, אך היום החניונים השונים אינם יכולים לספק מענה לנהגים וניתן לראות כי החניונים מתמלאים תוך זמן קצר. היום המכוניות עברו מהפך רציני ואם בעבר חניה נתפסה כמזל או זריזות, היום באמצעות חניון אוטומטי בו ניתן להחנות את הרכב באמצעות חניה אוטומטית או חניה רובוטית אין זה כך.

שירות איכותי במשך 24 שעות ביממה

בשנים האחרונות ניתן ליהנות ממערכות רובוטיות הנכנסו לתחום החנייה ומציעות יתרונות שונים כמו גמישות או התאמה אישית בהשוואה לחניה אחרת. חניון רובוטי בישראל משנה את התמונה בכל הקשור לחניה. חניון רובוטי יחסוך לא מעט זמן ותסכול אלא גם ניצול בצורה טובה של השטח תוך אפשרות להחנות יותר מכוניות. אם חניון אוטומטי בישראל נשמע לכם רחוק, הרי זה רק מפני שאדריכלים או קבלנים התרגלו לחשוב על חניה בצורה אחת- משטח אספלט עם סימונים אשר יכול להכיל רק את השטח הנראה לעין.  

הנה דוגמאות של חניונים אוטומטיים:

בשנים האחרונות ניתן לראות חנייה אוטומטית במסגרת חניונים אוטומטיים הכוללת מערכת הבנויה על תא קבלה ובו מחנים את הרכב- התא יכול להיות תת קרקעי או עילי. ברגע בו מתקן חניה אוטומטי מקבל את הרכב הוא מוביל את הרכב למיקום בחניון ובמידת הצורך מסובב את הרכב תוך שימוש בצלחת ייעודית המאפשרת לרכב להשתלב בצורה הטובה ביותר. למערכת מספר דגמים בהתאם לסוגי החניונים ואתגרים שונים וכך ניתן לאחסן מכוניות רבות בצורה אופקית או אנכית.

מה היתרונות של פתרונות חניה חכמים?

לשאלה מה היתרונות של מתקני חניה אוטומטיים, הרי כעת נפרט את היתרונות:

  • חסכון במקום: בין אם מדובר על מתקני חניה תת קרקעיים או מתקני חניה אחרים, מדובר על חסכון משמעותי בזמן.
  • חסכון בזמן: מדובר על כניסה ישירה לחניון ומשם הרכב מנותב באמצעות מערכת החניה האוטומטית.
  • חסכון באנרגיה ודלק: נוסף על כך, ניתן לראות יתרון משמעותי של חסכון באנרגיה ודלק באמצעות מניעת סיבובים של הרכב לצורך חיפוש חניה וכך ניתן למנוע פליטה של גזים מזהמים.
  • חווית משתמש נוחה: עלות מתקן חניה אוטומטי נקבעת בהתאם לצרכים ועשויה להשתנות, אך אין ספק כי מדובר על יתרון משמעותי ביותר.

מכאן, חשוב ביותר להקפיד כי פתרונות חניה יהיו בידיים של חברה מקצועית בתחום אשר תמצא את הפתרונות האיכותיים ביותר לטובת ציבור הנהגים.

תוכן עניינים
בעיית החניה

אולי יעניין אותך...

תכנון חניות
ללא קטגוריה
daniel

תכנון חניות

הגידול הצפוי באוכלוסייה הוביל לרכישת כלי רכב רבים וכתוצאה מכך לבעיות חניה. הגידול באוכלוסייה הוביל לפתרון של תכנון חניות נכון וכך הנהגים ימצאו את האפשרות

קרא עוד »
יתרונות חניון רובוטי על אוטומטי
ללא קטגוריה
daniel

יתרונות חניון רובוטי על אוטומטי

חניון רובוטי מבוסס על שימוש ברובוט בעל יכולות ניווט ותנועה אוטונומיות האחראי להזיז את כלי הרכב בחניון- כל הפרטים על יתרונות חניון רובוטי על אוטומטי

קרא עוד »