חיפוש
פוסטים אחרונים
תכנון חניות

תכנון חניות

הגידול הצפוי באוכלוסייה הוביל לרכישת כלי רכב רבים וכתוצאה מכך לבעיות חניה. הגידול באוכלוסייה הוביל לפתרון של תכנון חניות נכון וכך הנהגים ימצאו את האפשרות

קרא עוד »

תכנון חניונים / תכנון חניות

תכנון חניונים נחשבת למשימה מורכבת ביותר בישראל החל מייעוץ, תכנון וליווי פרוייקטים ולכן חשוב ביותר לשכור את השירות של חברה מקצועית בתחום אשר תסייע בתכנון חניות בצורה הטובה ביותר- כל הפרטים בכתבה הבאה.

משימה מורכבת המצריכה את אנשי המקצוע הטובים ביותר

תכנון חניונים נחשבת למשימה מורכבת ביותר בישראל החל מייעוץ, תכנון וליווי פרויקטים ולכן חשוב ביותר לשכור את השירות של חברה מקצועית בתחום אשר תסייע בתכנון חניות בצורה הטובה ביותר. בשנים האחרונות ניתן לראות את ההתפתחות בתחום הבאה לידי ביטוי בבניית חניון אוטומטי הכולל חניה אוטומטית וכן חניה רובוטית. לצורך כך, חשוב ביותר לבחור את החברה המקצועית ביותר בתחום.  

תכנון חניון רובוטי בצורה חכמה

בשל הצפיפות הרבה הקיימת כיום, ניתן להיתקל במצוקת חנייה קשה וכאן יש פתרון בדמות חניון אוטומטי בישראל. חניון רובוטי בישראל יאפשר לציבור הנהגים ליהנות מחנייה נוחה ללא צורך בהתערבות במהלך החנייה. חניון רובוטי יאפשר לציבור הנהגים להחנות את הרכב בצורה נוחה הנה מספר טיפים לתכנון חנייה:

  • שתילה של צמחייה: על מנת להקל על ציבור הנהגים ולמנוע עומס חום, אפשר לשתול צמחיה אשר תגן על הקרקע מפני גשמים. שתילה של הצמחים תסייע לעזור לשיפור מראה החניון ולשדרג את החניון.
  • מניעת עומס מיותר: כאשר מדובר על חניונים מסוג זה, הרי רובוטים אחראים על החנייה של הרכב וכך ניתן למנוע עומס מיותר.

העתיד של החניונים בישראל

כל אחד מבין את בעיית מצוקת החנייה ויודע עד כמה זה מתסכל להסתובב שעות ארוכות בחיפוש מקומות חנייה וכאן נכנס הנושא של חניונים אוטומטיים המאפשרים חניה אוטומטית. תכנון ובניה אפקטיבית של מתקן חניה אוטומטי יכולים לסייע לנהגים למצוא את מקום החניה האידיאלי ביותר בלי לבזבז זמן יקר בחיפוש אחר חניה. אין ספק כי העתיד כבר כאן והיום נהגים רבים מבינים את היתרונות של החניונים האוטומטיים. ההשלכות בעתיד יהיו שכל המשפחה עשויה להסתפק בפחות רכבים ומקום בחניה או במשרד לא יהיה בו צורך. כאן נכנסת לתמונה חברה מקצועית האחראית על תכנון החניונים בצורה היעילה ביותר.

הנה מספר פרמטרים חשובים בתכנון חניונים:

  • גודל: חשוב ביותר להביא בחשבון את גודל המקום ולוודא כמה רכבים יכולים להיכנס בחניון.
  • צפיפות: חשוב ביותר לוודא כי אין צפיפות במקום וכל הרכבים נכנסים בצורה נוחה.
  • הליך מהיר וזריז: באמצעות החניה הרובוטית ניתן להחנות את הרכב ללא מגע אדם וכך יהיה מדובר על הליך מהיר וזריז.
  • מניעת תאונות: נוסף על זאת, באמצעות החניה הרובוטית ניתן להפחית את התאונות העשויות להתרחש לעיתים בחניונים וכך להימנע ממצב של סכנה לציבור הולכי הרגל והנהגים.   

לפי מה נקבעת עלות מתקן חניה אוטומטי

עלות מתקן חניה אוטומטי נקבעת בהתאם לגודל החניון המתאים. מתקני חניה יכולים להיות בגדלים שונים ויש להביא זאת בחשבון, בין אם מדובר על מתקני מתקני חניה אוטומטיים או על מתקני חניה תת קרקעיים

תוכן עניינים
תכנון חניונים

אולי יעניין אותך...

תכנון חניות
ללא קטגוריה
daniel

תכנון חניות

הגידול הצפוי באוכלוסייה הוביל לרכישת כלי רכב רבים וכתוצאה מכך לבעיות חניה. הגידול באוכלוסייה הוביל לפתרון של תכנון חניות נכון וכך הנהגים ימצאו את האפשרות

קרא עוד »
יתרונות חניון רובוטי על אוטומטי
ללא קטגוריה
daniel

יתרונות חניון רובוטי על אוטומטי

חניון רובוטי מבוסס על שימוש ברובוט בעל יכולות ניווט ותנועה אוטונומיות האחראי להזיז את כלי הרכב בחניון- כל הפרטים על יתרונות חניון רובוטי על אוטומטי

קרא עוד »